Forex Trading

Jak usunąć konto na Spotify? Usunięcie konta Spotify poradnik!

Możemy również skorzystać różnych promocji darmowego dostępu do konta Premium. Opcja ta dostępna jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nigdy nie korzystali z abonamentu. Posiadanie konta na platformie Spotify jest w pełni darmowe.

W innym przypadku konieczny będzie kontakt z obsługą serwisu w celu podania przyczyny rezygnacji. Spotify przewiduje możliwość odzyskania usuniętego konta. Jeżeli z wersji Premium przełączymy się na Free, wystarczy po raz kolejny wykupić dostęp do któregoś z planów abonamentowych, by odzyskać utracone funkcjonalności. odzyskuje część strat Jednak jeżeli decydujemy się na to, by całkowicie usunąć konto na Spotify, to po tej czynności otrzymamy od platformy wiadomość e-mail, gdzie znajdziemy link do reaktywacji konta. Ten link ważny jest tylko przez 7 dni, po których rozpocząć się ma już usuwanie naszych danych i nie będzie możliwości powrotu.

Jeżeli tak, to mamy dwie możliwości na to, jak usunąć konto na Spotify. Raz klikamy Konto przejdziemy do nowego menu, w którym pojawia się kilka opcji, od zmiany danych konta, różnych rodzajów pomocy i między innymi tego, czego szukamy Chcę zamknąć swoje konto. Pozostało nam tylko kilka kroków, aby zrealizować nasz cel, jakim jest usunięcie naszego konta. Pamiętaj, że po usunięciu konta Spotify stracisz wszystkie swoje listy odtwarzania i obserwujących. Jeśli masz zniżkę studencką, nie będziesz mógł z niej skorzystać przez kolejny rok. Otwórz otrzymany link i kliknij ostatnią opcję „Zamknij moje konto”.

Niemniej zanim zadecydujesz się stale usunąć swoje konto, dobrze się zastanów. Jeśli nie chcemy przechodzić na darmową wersję Spotify, możemy usunąć nasze konto. Konieczne jest wejście na nie z poziomu przeglądarki (na telefonie lub komputerze). Na górze ekranu znajduje się sekcja “Pomoc”, gdzie spośród wszystkich opcji wybieramy “Ustawienia konta”. Istnieją również dwa plany, które można wykorzystać wspólnie z innymi domownikami.

Ale co się stanie, jeśli utworzyłeś swoje konto, łącząc je z Facebookiem?

Tracisz muzykę i podcasty, bo pamiętajmy, że aplikacja oferuje nie tylko tysiące utworów przeróżnych artystów, ale także szeroki katalog podscatów do odsłuchania. jak kobiety rosną w przemyśle kryptowalutowym W następnym kroku zaznacz znacznik obok opcji „Rozumiem”, a następnie kliknij przycisk „Kontynuuj”. Oczywiście nadal możesz utworzyć nowe konto Spotify później.

  • Po miesięcznym okresie próbnym możemy wybrać jeden z dwóch planów.
  • Co więcej, nadal możesz korzystać z aplikacji, chociaż wiąże się to z wieloma ograniczeniami (reklamy, brak możliwości przewijania utworów, brak trybu offline).
  • Raz klikamy Konto przejdziemy do nowego menu, w którym pojawia się kilka opcji, od zmiany danych konta, różnych rodzajów pomocy i między innymi tego, czego szukamy Chcę zamknąć swoje konto.
  • Ponieważ prywatność staje się poważnym problemem, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze cyfrowe ślady, możesz w pewnym momencie zechcieć trwale usunąć swoje konto Spotify.
  • Jednak po konsultacji z obsługą klienta, Twoje konto będzie nieodwracalnie usunięte, wraz ze wszystkimi playlistami.

Natomiast sam proces usuwania profilu znajdziesz w poniższych akapitach. Jeśli odpowiedź brzmi „nie”, możesz przejść do następnego kroku. Jeśli jesteś użytkownikiem premium, musisz najpierw zrezygnować z subskrypcji, dems spalił setki milionów na nieudanych kampaniach senackich przechodząc do opcji konta Spotify. Możesz usunąć swoje konto Spotify z przeglądarki internetowej na smartfonie lub na komputerze. Ta opcja nie jest dostępna w aplikacjach mobilnych ani komputerowych.

Spotify, Apple Music czy Tidal?

Ostatnim krokiem jaki musisz wykonać to wybrać powód, dla którego chcesz usunąć Spotify oraz wpisać wiadomość do działu wsparcia technicznego. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest anulowanie subskrypcji Premium, na wypadek gdybyś ją aktywował. Później możesz trwale usunąć iw konsekwencji utrata zapisanych list lub utworzenie obserwujących i oczywiście nazwy użytkownika.

Usuwanie konta na Spotify – poradnik krok po kroku

Słuchanie muzyki będzie możliwe w trybie odtwarzania losowego z reklamami. Usuwanie konta Spotify możliwe jest na kilka sposobów. Jeżeli słuchasz muzyki z tej platformy za pomocą przeglądarki internetowej to pokażę Ci co zrobić, aby usuwanie Spotify przebiegło sprawnie i szybko. Być może właśnie szukałeś lub szukałaś w Google informacji wpisując „Spotify jak usunąć konto”. Przedstawię Ci teraz poradnik, z którego dowiesz się jak usunąć konto Spotify na komputerze oraz smartfonie. Jak możesz sprawdzić, czy zdecydowaliśmy się zamknąć nasze konto i je usunąć?

Co tracimy, usuwając swoje konto?

W przypadku zmiany zdania nie istnieje również możliwość ponownego użycia dotychczasowej nazwy użytkownika. Aby usunąć konto na Spotify, musisz zalogować się na swój profil, korzystając z przeglądarki internetowej na komputerze lub smartfonie. Nie ma możliwości dezaktywacji tej usługi za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jeśli wejdziesz w ustawienia konta z tego poziomu, ostatecznie zostaniesz przekierowany na stronę internetową Spotify. Warto dodać, że możesz samodzielnie dezaktywować swoje konto tylko wtedy, gdy masz jego darmową wersję.

Jak mogę na zawsze usunąć moje konto Spotify

Ta aplikacja jest dziś kompatybilna zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Jednak to normalne, że w pewnym momencie znudzisz się tą aplikacją iz jakiegoś powodu chcesz ją trwale usunąć. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, ten artykuł jest dla Ciebie idealny, ponieważ wyjaśnimy krok po kroku, jak możesz usunąć swoje konto Spotify na zawsze. Dzięki kontu w serwisie Spotify możesz korzystać ze strumieniowego słuchania muzyki na komputerze lub urządzeniach mobilnych zarówno z systemem Android, iOS, jak i BlackBerry.

W ten sam sposób ma dużą liczbę piosenek autorstwa różni artyści i gatunki. Jeśli nie pamiętasz swojego adresu e-mail lub nazwy użytkownika, przejdź do resetowania hasła i wprowadź wszystkie swoje adresy e-mail. Po wpisaniu adresu e-mail powiązanego z kontem Spotify powiadomimy Cię, że wiadomość e-mail do zresetowania hasła została wysłana.

Jak widzieliście w tym artykule, bardzo łatwo jest usunąć konto Spotify lub anulować subskrypcję Premium. Aby to zrobić, wystarczy wykonać serię kroków i to wszystko. Teraz pamiętaj, że jeśli subskrybujesz tę usługę przesyłania strumieniowego i chcesz usunąć swoje konto, musisz najpierw zrezygnować z subskrypcji, a następnie wypisać się z usługi. Być może zdecydowałeś się usunąć konto w serwisie Spotify, ale potem pożałowałeś decyzji i chcesz je odzyskać. Właściwie jest to możliwe, lecz nie bez powodu zamknięcie profilu uznaje się za trwałe. Po usunięciu konta nadal masz 7 dni na reaktywacje profilu poprzez link, który znajdziesz w swojej skrzynce odbiorczej na połączonym z usługą e-mailu.

Do tego czasu możesz nadal korzystać z korzyści Premium. Wybierz Wciąż potrzebuję pomocy i w formularzu poproś o usunięcie konta. Niestety Spotify utrudnia zamykanie konta i nie jest to tak intuicyjne i szybkie, jak w przypadku innych platform. Jednak po konsultacji z obsługą klienta, Twoje konto będzie nieodwracalnie usunięte, wraz ze wszystkimi playlistami. Jeżeli nie korzystasz z opcji Premium, wystarczy, że wybierzesz opcję Zamknij konto. Dopiero po tych krokach możesz przejść do formularza odpowiadającego za usunięcie konta.

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.